Strony tematyczne - czas, data, godzina

Wikipedia.org i Czas - zobacz co na temat pojęcia czasu napisane jest w internetowej encyklopedii wiedzy. Dowiesz się tam co to jest czas, koncepcje czasu, jednostki czasu (sekunda, minuta, kwadrans, godzina, doba, tydzień, miesiąc, rok, wiek, era).
Greenwich - czas uniwersalny - na stronie dowiesz się która jest godzina w miastach na całym świecie, można sprawdzić czas nawet w bardzo egzotycznych państwach.
Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk - instytucja udostępnia serwer czasu, który jest synchronizowany bezpośrednio do wzorca czasowego, informacja o czasie jest pobierana bezpośrednio z zegara oraz dodatkowo sekunda synchronizowana jest do impulsu PPS.
Casio - firma produkująca zegarki elektroniczne odmierzające czas, marka jest znana i rozpoznawalna na całym świecie.

Interesujące strony nie związane z czasem

Emotikona.pl - duży zbiór grafik takich jak emotikony, animowane gify, obrazki, które można w prosty sposób zamieścić na forum, na blogu lub na własnej stronie www, wystarczy skopiować kod i wkleić go w odpowiednie miejsce.
Ludzie.info - Biografie i życiorysy osób, które w jakiś sposób zasłużyli się ludzkości. Przeczytasz tam o artystach, politykach, sportowcach i naukowcach.

© Godzina.info Linki Kontakt